ART / Lithographs / Litograph 8493167
nr 849 3167
LITOGRAPH (F)
Jan Branner, 27/260, subject size: 40 x 45 ca,
Jan Branner, 27/260, motivets mått: 40 x 45 ca
300
SEK 100
Monday September 30 2013
at 20:37:22
29/9 20:58:53